Adwokat Aurelia Koksztys-Łuć

zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym. Jej specjalnością jest prawo rodzinne – w szczególności rozwody, podziały majątku wspólnego oraz rozliczenia pomiędzy małżonkami i konkubentami – a ponadto zniesienia współwłasności i sprawy spadkowe.

Adwokat Bartosz Łuć

specjalizuje się w prowadzeniu skomplikowanych spraw cywilnych odszkodowawczych oraz spraw spadkowych. Ponadto w zakresie jego zainteresowań mieszczą się sprawy administracyjne, sądowo-administracyjne oraz karne i gospodarcze. Za swój największy zawodowy sukces uznaje skuteczną skargę konstytucyjną zakończoną uchyleniem niekonstytucyjnego przepisu. Dzięki wieloletniej obsłudze podmiotów leczniczych posiada wiedzę i doświadczenie w szeroko rozumianym prawie medycznym.

Mgr Sylwia Grześ – Kierownik Biura

Zarządza kancelarią od 2007 roku. W 2005 roku ukończyła wyższe magisterskie studia ekonomiczne na kierunku Zarządzanie i Marketing Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu.

Aplikant Adwokacki mgr Kim Mikołajczyk

W 2017 roku roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2019 roku jest aplikantem adwokackim w Izbie Adwokackiej w Wałbrzychu.

Kancelaria stale współpracuje z innymi kancelariami adwokackimi, radcowskimi i prawnymi w ramach
Stowarzyszenia Prawników Iuris Link.